Bývanie v štýle Aston Martin

Aston Martin a renomovaný architekt Sir David Adjaye sa spojili aby vytvorili kolekciu piatich jedinečných luxusných rezidencií v New Yorku. Okrem toho budú môcť ich majitelia cestovať vo veľkom štýle v špeciálnej edícii Aston Martin DBX, ktorú navrhol sám Adjaye.

Budova v ktorej sa rezidencie nachádzajú je vysoká približne 244 metrov, 66 poschodí a má vývazný vplyv na panorámu Manhattanu. Spoločnost 130 Wiliam navrhuje jej ikonickú vonkajšiu architektúru, ako aj všetky interiéry budovy, ktoré zahŕňajú 242 rezidencií. Spoločnosť Adjaye je zodpovedná za jej holistickú víziu. Päť kompletne zariadených domov sa nachádza na 59. a 60. poschodí. Každý z nich má súkromnú rozsiahlu vonkajšiu lodžiu, ktorá sa rozprestiera po celej dĺžke bytu. Rezidencie sú kompletne zariadené jedinečnými doplnkamy, ručne vyrobenými materiálmi, textíliami a nábytkom z uznávanej kolekcie Aston Martin talianského výrobcu Formitalia.

 

 

V každom dome majú obyvatelia veľkú obývaciu izbu a jedáleň s nábytkom. Vedľa jedálne je otvorená kuchyňa, v ktorej nájdete talianske skrinky z čierneho dubu, najmodernejšie spotrebiče Gaggenau, mramorové dosky, ručne vyberané z Apuánskych Álp v talianskom Toskánsku a pod.

Hlavná spálňa ponúka ostré, čisté línie a nádherné detaily, kombinované s teplými a príjemnými materiálmi. Kupujúci majú možnosť prispôsobiť jednu z izieb na závodný simulátor, kancelársky a knižničný priestor alebo spálňu. simulátor je ideálnou voľbou pre skutočných fanúšikov automobilov a oddaných nadšencov.

Aston Martin DBX, špeciálna edícia 130 William Adjaye

Text a foto: Redakcia v spolupráci s Aston Martin