FINAL - CD premium - autorizovaný predajca vozidiel značky VOLVO

Prečo práve táto švédska značka?

Za takmer tri desaťročia čo pôsobíme na slovenskom trhu sme sa stali najväčším domácim predajcom automobilov. V našom portfóliu nájdete vozidlá, nazvime to od tých tradičných až po prémiové. Ponúkame automobily a servis značiek Peugeot, Opel, Citoren, DS Automobiles, Jaguar a LAND ROVER. A samozrejme aj spomínané Volvo. Práve táto švédska značka výborne dopĺňa naše portfólio a pre nás a našich klientov je stelesnením bezpečnosti, najmodrenejších technológií, komfortu a pohodlia.

Čo ponúka showroom vašim zákazníkom?

Náš showroom nájdete v Žiline na Dlhej ulici. Takmer na 1300 m2 nájdete šesť vystavovaných automobilov a spolu s nimi aj najnovšiu technológiu na servisnom stredisku. Aj vďaka tomu sa radíme medzi najmodernejšie predjano-servisné centrá nielen na Slovensku. Samozrejmosťou je aj kvalitne vyškolený a ústretový personál. Veľmi dobre si uvedomujeme, že naše podnikanie je najmä o službách ako produkte a tomu nastavujeme aj naše procesy a služby pre našich klientov.

Aká je odozva na automobily Volvo u zákazníkov na severe Slovenska?

Značka Volvo ma veľmi dobré meno v našom regióne akurát tu dlhodobo chýbal kvalitný partner, ktorý by vedel pomôcť majiteľom či už pri servise resp. výbere nového vozidla. Teší nás, že už za taký pomerne krátky čas sme sa stali stabilným partnerom stovkám našich klientov, ktorým by som sa chcel aj touto cestou poďakovať.

Text: Na otázky odpovedal Mgr. Daniel Hančík, riaditeľ prevádzky FINAL - CD premium Žilina

Foto: FINAL - CD

https://www.finalcd.sk/volvo/

 Dlhá 95/E Žilina

recepcia.volvo@finalcd.sk
+421 413 810 202.