Grécka pohostinnosť v srdci ostrova

Máte chuť na dovolenku, ale nechcete byť súčasťou preplnených hotelov? Chcete zažiť atmosféru gréckej pohostinnosti a mať pocit, že na to miesto jednoducho patríte? Máme pre vás tip na skvelú dovolenku s domáckou atmosférou v Aether Boutique Stay v samom srdci Mykonosu.

Lepšiu základňu pre poznávanie ostrova si nemôžete želať. Hotel sa nachádza iba 800 metrov od mesta Mykonos no napriek tomu ponúka vytúžený pokoj. Úžasné výhľady a najobľúbenejšie pláže ostrova robia z Aether Boutique Stay neodolateľné miesto pre letnú dovolenku.

Aby sme priblížili aj trošku z histórie hotela, ešte v 90. rokoch, keď sa Mykonos len dostával do povedomia ľudí a získaval svoju popularitu, Aether Boutique Stay bol len tradičným penziónom, ktorý prechádzal z generácie na generáciu. Až v roku 2012 bola budova kompletne zrekonštruovaná a získala dnešnú podobu útulného, príjemného a štýlového malého hotela.

Majitelia veľmi starostlivo vyberali každú dekoráciu či kus nábytku tak, aby harmonicky nakombinovali miestnu architektúru s elegantnou jednoduchosťou a moderným dizajnom. Na výber máte niekoľko izieb a suit pre 2 až 4 hostí s výhľadom na hory alebo na more.

Text: Redakcia

Foto: Aether Boutique Stay

www.aethermykonos.com