Inšpirácie pre pohodlie vašich nôh

Jeseň k nám prišla v plnej paráde. S ňou aj riadne ochladenie, ranné hmly a kde tu aj prízemné mrazy. Je najvyšší čas obuť svoje nohy do topánok, ktoré ich budú rozmaznávať. Prinášame vám prehľad značiek, kde si určite vyberiete. 

Big Star

Značka Big Star vznikla v roku 1990 v Poľsku a má za sebou už kus cesty od svojho vzniku. Táto značka sa do povedomia dostala predovšetkým džínsami, ktoré boli inšpirované dynamickým životným štýlom. Túto vlnu kreativity neskôr preniesli aj do sveta topánok, konkrétne tenisiek, ktoré sú všetkým dobre známe po celej Európe. Big Star je zárukou štýlu, kolekcia jeseň-zima ponúka modely, ktoré sú dynamické a skrývajú v sebe streetového ducha. Okrem toho netreba zabudnúť aj na fakt, že sú naozaj cenovo dostupné. My už máme svoje Big Stary a čo vy?

BUGATTI

Jesenný styling začína od nôh! Inšpirujte sa značkou BUGATTI, ktorá má módne trendy pod palcom a vy na nohách. Tenisky sú stálicou a obľúbenou záležitosťou každého ročného obdobia a BUGATTI to veľmi dobre vie. Farebné tóny horčicovej či koňakovej, ktoré vyšlú vášmu okoliu jasný signál „Jeseň je tu!“, si vás bez pochýb získajú a dodajú ten správny náboj vášmu outfitu. 

EPICA

Túžite pôsobiť sebavedomo a tajomne? V tom prípade značka EPICA je naša dokonalá odpoveď pre vás. Jesenná elegancia v kombinácii s čiernou farbou a zmyslom pre detail splní vaše jedinečné očakávania. Kotníky, ktoré umocnia vašu ženskosť v každom kroku, sa stanú neodmysliteľnou súčasťou všedných dní. Nezabúdajme na to, že čierna farba je elegantná vždy a hodí sa každej žene.

Regarde le Ciel

Kvalitná koža, odtiene čiernej, alebo hnedej, podpätky, ktoré berú na vedomie náročnosť vašich dní, to je presná definícia značky REGARDE LE CIEL. Je to obľúbená jesenná-kotníková klasika, ktorej kolekcie sú prispôsobené každodennému životu a novým výzvam, ktorým my-ženy čelíme neustále. Kamoľvek svoje kroky nasmerujete, do práce, na kávu, či jesennú prechádzku, tieto topánky budú vašou vernou spoločníčkou.

Rieker

Viete, že zdravie začína v nohách? Tak sa obujte so značkou RIEKER do komfortu, ktorý je módny a postará sa o vaše nohy s láskou. Dlhoročná tradícia, nemecká presnosť a kvalita robia z tejto značky uznávanú obuv, ktorej vie len máloktorá iná konkurovať. Ľahkosť, flexibilita, priestrannosť a absobrcia nárazov, to sú vlastnosti, ktoré budú vaše nôžky hýčkať aj počas jesenných pochmúrnych dní. Kotníkové topánky alebo tenisky, rozhodnutie je na vás. A nebojte sa, RIEKER vie, čo je IN.

TAMARIS

V jednoduchosti je krása a TAMARIS je móda dostupná pre každú z vás. Táto značka bola založená v roku 1967 a radí sa medzi tradičné nemecké značky. Široká ponuka, dobrá kvalita a nadčasový dizajn si vás rozhodne získajú. Máte náladu na poriadnu dávku elegancie, alebo ste sa rozhodli pre športový look, alebo len chcete zvládnuť tento deň? Čierne poltopánky, vínové lodičky, hnedé kotníčky, či extravagantné tenisky sú pripravené odštartovať s vami deň tým správnym štýlovým smerom. Ktoré si vyberiete?

Dokonalosť k Tvojim nohám nájdete na www.robel.sk.