Letná inšpirácia: Najkrajšie vlny podľa Rowenta blogeriek!

Tohtoročným horúcim trendom sú vlny! Značka Rowenta ponúka rozmanitú inšpiráciu pre dokonalý letný vlasový styling … nech už uprednostňujete voľné vlny vytvotené žehličkou, dokonalé hollywoodske vlny s trojkulmou alebo podtočené mikádo kulmofénom, Rowenta vie ako na to. Navyše, obľúbené blogerky stylingové produkty Rowenta vyskúšali a výsledok stojí za to. Presvedčte sa sami!

Profesionálna žehlička Rowenta Ultimate Experience (SF8210), s ktorou bezstarosne vytvoríte účes ako zo salónu – vlasy môžete vyžehliť, navlniť alebo natočiť vždy s perfektnými výsledkami. 3D žehliace pláty s výnimočne hladkým minerálnym povrchom zaručujú konštantný a optimálny kontakt – prispôsobí sa každému typu vlasov a vďaka ich bezchybnej klznosti nedochádza k ťahaniu ani lámaniu vlasov. Žehlička je vybavená unikátnou technológiou Thermocontrol, ktorá dokonale distribuuje teplo pre rovnomerné výsledky: od korienkov ku končekom. Pri žehlení je vo vlasoch zachované 100% keratínu, vlasy sa lesknú a sú hladké. Doporučená cena profesionálnej žehličky je 194 EUR.

Až štyri druhy vln vytvoríte s trojkulmou Rowenta Waves Addict (CF4710)! Zbytočné nástavce vám už nebudú zaberať miesto, aby ste ľahko roztancovali volné vlny pre denné nosenie, veselé plážové vlny, sexy vlnité mikádo či elegantné hollywoodske vlny. Trojkulma je vhodná pre akýkoľvek typ vlasov, jej keramický povrch chráni vlasy pred vysušením a stará sa o žiarivý lesk. Rowenta Waves Addict má nastaviteľnú teplotu na 6 polôh, od 1200C do 2100C, prispôsobí sa charakteru vlasov. Výsledný účes je dokonalý a z vás sa stane kráska podľa vašej vysnívanej fantázie! Doporučená cena je 77,90 EUR.

Pokiaľ túžite po pevne podtočenom mikáde alebo lokniach z fúkanej – kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je brilantným riešením 2v1. Rýchlo vysušených a dokonale upravených vlasov dosiahnete vďaka dômyselnej patentovanej technológii spojené s elegantným dizajnom. Oproti bežným rotačným kefám je Rowenta Ultimate Experience menší a ľahší, a čo je dôležité – jeho hmotnosť je navyše vyvážene rozložená, takže sa pohodlne ovláda a vás nebude bolieť ruka. Okamžitý profesionálny výsledok získate s ovládaním Style Assist s troma stylingovými programami, ktoré automaticky upravujú teplotu a rýchlosť otáčania. Rovnomerný prúd vzduchu, účinný generátor iontov a PRO keratinové štetiny sa bezpečne postarajú o žiarivý a hodvábne hladký vzhľad vlasov. Doporučená cena je 143 EUR.

TIP: Ako na perfektný výsledok s kulmofénom ako od kaderníka?

Vlasy ľahko vysušte uterákom a rozčešte, rozdeľte na menšie časti, začnite od končekov, nikdy nedržde kefu na jednom mieste a neprestávajte česať smerom dolu. Návod na kulmofén nájdete tu.

www.rowenta.cz

www.rowenta.sk