LOUIS VUITTON – kolekcia doplnkov jeseň/zima 2020


V kolekcii jeseň/zima 2020 sa doplnky Louis Vuitton štýlovo pohrávajú s ikonickými prvkami značky.

Nadčasová šatka Monogram dostala novú slobodu byť nosená na mnoho spôsobov. Tento krát prichádza v novej batikovanej verzii, ktorá oslavuje všetky farby babieho leta. 3D aplikácia vzorov Louis Vuitton vytvárajú optické klamy a aplikovaný hodváb prepožičiava šatke efekt kreatívnej ručnej práce patchworku.

Veľká šatka z obojstranného skladaného hodvábu dokonale pozdvihne vzhľad. Krútený hodváb sa objavuje aj na bižutérii, vrátane retiazkových náramkov s príveskami a „obojku“ ľahkého ako pierko. Bižutéria sa tiež pohráva s rôznymi kombináciami charakteristických detailov Louis Vuitton. Náušnice, ktoré sa môžu nosiť samostatne ako veľký módny akcent alebo v páre, kombinujú klasické V značky s polodrahokamami. Dlhé aj krátke retiazky a náhrdelníky, môžete nosiť samostatne aj spoločne s niekoľkými ďalšími. Kombinujú smaltované a štrasové heraldické  prívesky s článkami inšpirovanými zámkami, ktoré poznáme z kufrov.

Koža sa stretáva s plátnom Monogram v novom úzkom obojstrannom opasku. Jeho ikonická spona pripomínajúca šperk je inšpirovaná kabelkou Dauphine z kolekcie jar/leto 2019 veľmi dobre poslúži ako diskrétny, ale nezameniteľný doplnok vášho štýlu.

Ďalším novým doplnkom je puzdro na iPhone, ktorý sa nosí okolo krku ako autentický high-tech silikónový šperk. Vďaka svojej vyváženej kombinácii štýlu a funkčnosti toto puzdro dodá každému outfitu ultra-moderný a inovatívny akcent.


Skulpturálne tvary sú tohoročným hitom slnečných okuliarov. Ultra ľahký a dokonale tvarovaný dizajn, ktorý je svojho druhu technologickým zázrakom, ťahá doplnky smerom do budúcnosti.