Luxury LED for Home

Spoločnosť K-array oznamuje spoluprácu na novom projekte spoločnosti Samsung venovanom „Luxusnému bývaniu“ v spolupráci so spoločnosťami Vismara Design a Trinnov. Spolupráca je zameraná na špičkové domáce kino, ktoré využíva inovatívne a technologicky odborné znalosti kórejskej elektroenergetiky, dokonalého talianskeho dizajnu a jedinečné zvukové riešenia.

Luxury LED for Home je domáce kino, ktoré sa zameriava na spotrebiteľov, ktorí hľadajú jedinečný a nezabudnuteľný zážitok, navrhnutý z vysoko kvalitných materiálov. Spoločnosť Samsung prispieva svojimi najnovšími obrazovkami série IF, ktoré sú k dispozícii vo formáte 109 ”a 130” FHD a 219 ”a 260” formát UHD. Vismara pridáva svoje elegantné sedadlá v štýle divadla a zvukotesné panely vyrobené na mieru. O špičkový zvuk v kine sa postarajú reproduktory K-array s procesormi A / V od spoločnosti Trinnov. Vďaka tejto bezprecedentnej kombinácii ponúka Luxury LED nový prístup k priestorovému zvuku tým, že osloví publikum v samom strede pohlcujúceho zvukového poľa. Neuveriteľne diskrétne a elegantne navrhnuté reproduktory K-array sú rozmiestnené po celej miestnosti vrátane stropu. V kombinácii s procesorom Trinnov, ktorý optimalizuje hudobnú stopu, filmové dialógy a zvukové efekty, poskytuje tento pohlcujúci 3D zvuk nielen kvalitný výkon, ale robí sledovanie všetkých druhov A / V skutočným senzorickým zážitkom.

Aby sa vyhovelo projektovým výzvam menších nehnuteľností, spoločnosť K-array použila zvukový systém, ktorý sa skladal z reproduktorov Vyper-KV52. Ultra ploché, 1,5 m hlboké reproduktorové sústavy sú rozmiestnené na oboch stranách masívneho displeja ako hlavný ľavý a pravý zdroj. Inovatívna technológia Pure Array zaisťuje úplné pokrytie každej rady divadelného sedenia konzistentným a silným zvukovým poľom bez narušenia vizuálneho usporiadania a dizajnu miestnosti.

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a vynikajúcemu výkonu umožňuje Vyper-KV52 vytvoriť centrálny zvukový kanál iba pomocou pár horizontálnych reproduktorov Vyper-KV52 umiestnených v hornej a dolnej časti displeja. Reproduktory sú optimalizované tak, aby umožňovali publiku vnímať zvuk vychádzajúci zo samotného stredu scény, čo z neho robí dokonalého spoločníka pre technologicky vyspelé zobrazenie kina SAMSUNG.

3D pohltivosť zvukového poľa je zaručená ďalšími ôsmimi reproduktormi Domino-KF26 s ​​plným rozsahom, z ktorých štyri sú určené na správu zvukového poľa v horizontálnej rovine 360 ° okolo publika, zatiaľ čo ostatné štyri reproduktory DominoKF26 sú nainštalované na strope, poskytujúce zvukom priestorový charakter.