Pripravte sa na jeseň!

Juvena

JUVENA uvádza vysokoúčinný, komplexne pôsobiaci koncentrát na báze najnovších technológií: JUVENA VITAMIN C CONCENTRATE s obsahom čistého, mrazom sušeného vitamínu C pre mladistvú sviežosť pleti!

 • Intenzívne pleťové ošetrenie so silou vitamínov je vhodné pre každú ženu.

 • Komplexne pôsobiaci vitamín C pre žiarivo sviežu a jednotnú pleť.

 • Nová energia a sila pre podporu zdravia pleti.

Získavané špeciálnym vývojovým procesom, jednotlivé perličky koncentrátu obsahujú najčistejšiu kyselinu L-askorbovú (vitamín C) v mrazom sušenej podobe. Znamená to, že vitamín C sa čerstvo pripravuje na jeho pôsobenie v okamihu aplikácie. Pri zmiešaní s ampulkou esencie Miracle Boost Essence sa perlička rozpustí a pôsobí na pleť s optimálnou silou. Výsledky testovania hovoria samé za seba:

27 % redukcia hĺbky vrások*

53 % viditeľne žiarivejšia pleť*

33 % menej liniek a vrások*

57 % zlepšenie celkového stavu pleti*

31 % spevnená a pružnejšia pleť*

289 % vyššia antioxidačná sila pleti**

* po 8 týždňoch používania, 22 testujúcich osôb

** 30 minút po aplikácii

JUVENA VITAMIN C CONCENTRATE umožňuje pleti odolávať každodenným nástrahám v každom veku. Komplexne pôsobiaci vitamín C pleť chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a voľnými radikálmi, bráni pigmentovým rozdielom vyvolaným intenzívnym slnečným pôsobením, zmenšuje póry a vyrovnáva existujúce nerovnosti na pleti. Zároveň chráni citlivú kolagénovú štruktúru pleti a stimuluje tvorbu nového kolagénu. Pre spevnený vzhľad, novú pružnosť a mladistvú sviežosť.

La Prairie

Kaviár je výnimočnou prírodnou zložkou, ktorá dokáže povzbudiť ľudské telo, a ako zistili vedci La Prairie, dokáže pleť vyživiť a poskytnúť jej celý rad výhod. Vzácne komponenty kaviáru sú pevnou súčasťou výtvorov kolekcie Skin Caviar.

Vedci v La Prairie vyvinuli komplex Caviar Premier, ktorý využíva inovačný princíp kaviárovej biomimetiky a znamená nový míľnik vo výskume kaviáru. Na jeho vytvorenie využíva vedecký tím La Prairie zmes biomolekúl, vrátane lipidov, proteínov, peptidov, karbohydrátov a ich stavebných prvkov, napríklad aminokyselín, nukleotidov a cukrov. Tieto zložky sa spájajú s biomimetickým kaviárovým peptidom na báze sekvencie aminokyselín špecifického kaviárového proteínu.

Vedci La Prairie zároveň vyvinuli kaviárový absolút, vysokokoncentrovanú formu kaviáru, získaný procesom precíznej extrakcie, v ktorom sa izolujú dva najvýznamnejšie komponenty – kaviárové oleje a kaviárové proteíny.

Dvojica nových kaviárových zložiek – komplex Caviar Premier pre neporovnateľné vypnutie pleti a kaviárový absolút pre viditeľnú obnovu objemu – teraz obohacuje ikonické sérum a posilňuje jeho účinky. Skin Caviar Liquid Lift viditeľne vypína pleť, obnovuje kontúry tváre a prinavracia celkovému vzhľadu harmóniu.

Zloženie je obohatené aj o exkluzívny bunkový komplex La Prairie, inšpirovaný priekopníckou prácou zakladateľa značky, doktora Paula Niehansa. Tento komplex dodáva pleti novú vitalitu a obnovuje jej energiu. Pôsobí na najdôležitejšie bunky pleti, ako aj komponenty v mimobunkovej štruktúre a je zárukou omladeného vzhľadu.

MARLIES MÖLLER

Ošetrujúce duo pre lesk, pružnosť a výnimočný lesk vlasov: MARLIES MÖLLER KERATIN SHAMPOO & KERATIN CREAM OIL

  • Dlhotrvajúci UHLADENÝ VZHĽAD aj pre tie najneskrotnejšie vlasy

  • Intenzívne pôsobiaci keratín pre žiarivý lesk a hodvábny pocit vlasov

  • Zaručený pred a po efekt a hladký vzhľad, ktorý vydrží niekoľko dní

Sú vaše vlasy nepoddajné a neviete ich nijako skrotiť? Dajte zbohom dňom, kedy sú vaše vlasy neposlušné s dvojicou prípravkov KERATIN SHAMPOO a KERATIN CREAM OIL – novým intenzívne pôsobiacim duom od Marlies Möller beauty haircare. Pre fascinujúci lesk, pružné a hladké vlasy až do ďalšieho zmytia.

Prečo práve keratín?

Keratín je proteín, ktorý je kľúčovou zložkou vlasov. Obaľuje povrchovú vrstvu vlasov a pôsobí ako ochranný štít – chráni vlasy pred mechanickým poškodením, vonkajšími vplyvmi a UV žiarením. Keď sa keratínová ochrana vlasov poškodí, vlasy strácajú pružnosť, sú drsné a ťažko sa upravujú.

Gosh

Luxury Rose & Nude Lips je rúž na pery v intenzívnych nahých farbách, ktorý perám poskytuje dlhotrvajúci komfort. Zloženie rúžu je vegánske. Textúra rúžu sa s ľahkosťou kĺže na perách, farba s hydratačným pôsobením ich zahaľuje do luxusných nahých odtieňov s výnimočnou sýtosťou.

Rúž pery zvýrazňuje, a zároveň vyživuje, zanecháva ich luxusne svieže a hydratované. Pery sú v okamihu vláčne na dotyk, vyžarujú polomatný finiš a ľahký lesk zvýrazňujúci ich prirodzenú krásu.

HLAVNÉ ZLOŽKY:

Pre objemový efekt PLUMP Oléoactif® je nová zložka na olejovej báze, získaná pomocou patentovanej technológie. Spája intenzívne antioxidačné pôsobenie biomolekúl z kvetov granátového jablka s obnovujúcim efektom tekutého vosku z jojoby. PLUMP Oléoactif® dodáva perám v okamihu plnší a spevnený vzhľad. Podporuje objem a obnovu pier. Okrem toho pôsobí hydratačne, zvlhčuje pery s okamžitým aj dlhodobým účinkom. PLUMP Oléoactif® je biomimetickou, ekologickou, 100% rastlinnou a úplne bezpečnou zložkou s certifikátom COSMOS.

Revlon

Revlon oslavuje návrat Wonder Woman – a tiež návrat oslnivých rokov 80-tych! Oslavujte tiež s kolekciou Revlon x Wonder Woman 1984 Collection, v ktorej sa objavuje limitovaná edícia produktov inšpirovaných filmom, ako aj sofistikovaný výber nadčasových, obľúbených produktov vyzdobených ikonickým logom Wonder Woman. Premeňte svoj vzhľad a zažiarte, alebo naopak odhaľte svetu svoju temnejšiu stránku. Len vy máte silu naplno vyjadriť vlastnú osobnosť. Voľba je na vás: jagavé, lesklé, alebo matné? Žiarivé, dymové, alebo bežné líčenie? Nová kolekcia Revlon ponúka celý rad vysnívaných textúr. A nezabudnite zájsť do kina na Wonder Woman 1984.

Revlon x Wonder Woman 1984 Super Lustrous The Luscious Mattes Lipstick

 • Ľahký matný rúž s hladkou zamatovou textúrou, ktorá pery nevysušuje

 • Pre krásne zvýraznené pery bez ťažkého pocitu

 • Zloženie s olejom z agáve, moringovým olejom a cupuacu maslom pre okamžité vyhladenie pier

 • Jemné mikropigmenty pre intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu

 • 2 NOVÉ odtiene v limitovanej edícii: Super Heroine & Amazon

Revlon x Wonder Woman 1984 Fearless Black Liquid Liner

 • Extrémne čierna tekutá linka s hladkou rovnomernou aplikáciou a lesklým finišom

 • Jednoduchá aplikácia a výrazný efekt

 • Precízne nanesenie umožňuje vytvorenie tenkej aj hrubej linky

Revlon x Wonder Woman 1984 Ultra HD Vinyl Lip Polish

 • Lak na pery s vysokým leskom a intenzívnou farebnosťou

 • Absolútny komfort pre pery – nerozpíja sa a nevysušuje jemnú pleť pier

 • 2 odtiene: Cherry on Top & Birthday Suit

Revlon x Wonder Woman 1984 Ultra HD Matte Lip Mousse

 • Príjemne vláčna, matná pena na pery

 • Zloženie 100% bez vosku

 • 2 odtiene: Death Valley & Scorpion Red

Revlon x Wonder Woman 1984 ColorStay Glaze Sticks Eye Shadow

 • Krémový očný tieň s metalickými a chrómovými pigmentmi

 • Vytvára na viečkach hodvábny perleťový finiš, rozjasňuje pohľad

 • Farba vydrží po celý deň bez blednutia, rozmazávania a usadzovania sa v záhyboch viečok

 • 2 odtiene: Gilt & Sapphire