Reproduktor Horizon Light Up

Reproduktor Louis Vuitton Horizon Light Up ponúka nadštandardnú kvalitu zvuku a najmodernejšie technológie. Výnimočný je tiež jeho dizajn, ktorý je stelesnením nekonvenčného prístupu značky Louis Vuitton k tvorbe atraktívnych lifestylových predmetov. Poskytne unikátny audio-vizuálny zážitok a obohacuje rovinu úžitkového tovaru o umelecký rozmer.

Inšpiráciou pre jeho podobu sa stala kabelka Toupie, ktorej autorom je umelecký riaditeľ dámskych kolekcií, Nicolas Ghesquiére. Vďaka svojmu odvážnemua a vizionárskemu dizajnu sa určite stane žiadaným doplnkom. Aj vo chvíľach, keď ho budete mať doma a zrovna ho nebudete používať, bude ozdobou každého priestoru ako atraktívne umelecké dielo.

Vo chvíli, keď ho zapnete, čaká vás explózia zvuku, svetla a pohybu. Skrytý hlavný reproduktor vibruje svojim srdcovým rytmom, ktorý sprevádza zladená dynamická svetelná šou s pestrou digitálnou interpretáciou ikonického kvietku Monogramu Louis Vuitton.

Váži približne jeden kilogram a meria 18 cm v priemere. Ponúka všetky výhody bezdrátového pripojenia prostredníctvom Bluetooth®, navyše je kompatibilný s Apple AirPlay® 2 a Qplay prostredníctvom Wi-Fi. Reproduktor je možné nabíjať pomocou USB-C ( cez reproduktor alebo podstavec), pri plnom nabití disponuje 12 hodinami hracieho času.

Fšetky funkcie reproduktoru, vrátane farebných kombinácií, animovaných sekvencií či nastavení pre jednu alebo viac miestností, je možné ovládať pomocou aplikácie Louis vuitton Connect cez chytrý telefón.

Text: Redakcia v spolupráci s Louis Vuitton

Foto: Louis Vuitton