Sedieť v ňom ešte nemôžete, ale vyhrávať už áno!


Bugatti Chiron Pur Sport

Z 0 na 100 km/h za 2,5 sekundy. Z 0 na 200 km/h za 5,5 sekundy. Bugatti Chiron Pur Sport je ideálny na skutočné závodné dráhy, ale aj tie virtuálne. (CSR Racing 2)

"Aj keď Chiron Pur Sport ešte nie je zákazníkom k dispozícii v skutočnosti, som rád, že ho už toľko hráčov môže zažívať aspoň virtuálne." uviedol Stephan Winkelmann, prezident Bugatti. Hráči z celého sveta závodia proti sebe v reálnom čase na rôznych závodných dráhach ako súčasť pravidelných herných súťaží, ako napríkad Golden Cup alebo Evolution Cup.

Po týždňoch, keď testovania blokoval COVID-19, môžu inžinieri z Bugatti opäť skúšať hyper športové vozidlo na okruhu. Je to nesmierne dôležité na jemné doladenie podvozku, manipulácie, ovládania tlmičov, riadenia, opotrebovania pneumatík a prevodovky. V nasledujúcich týždňoch budú nasledovať ďalšie a ďalšie testy - dokiaľ nebudú všetky komponenty dokonale zladené a Chiron Pur Sport neponúkne najlepší možný výkon.

"Je to perfektné auto pre všetkých tých vodičov, ktorí majú radi jazdu v zákrutách a chcú cítiť spojenie s cestou." vysvetľuje Stefan Ellrott, vedúci oddelenia vývoja. 

Text: redakcia

Foto: Bugatti