Sme SPARTAN positive

Ako sme pred pár týždňami avizovali, zúčastnili sme sa s našim redakčným tímom SPARTAN RACE vo Valčianskej doline v kategórii firemné tímy. Práve z tejto akcie vám dnes chceme podať správu z prvej ruky.

Keďže ja sama som bola len fotograf - povzbudzovač, opýtala som sa na dojmy svojich kolegov, ktorí si prešli celú viac ako 6 Km dlhú trať s dvadsiatimi prekážkami. Preverili svoju výdrž, kondičku, obratnosť aj zručnosť.

Únava až vyčerpanie, všade prítomné blato, voda v topánkach, ale aj úsmevy, šťastie a hrdosť na to čo dokázali, sprevádzali každého jedného z nich. Na čom sa všetci zhodli v našich rozhovoroch? Jednoznačne na tom, že preteky sú neskutočne nákazlivý adrenalín, ktorý si rozhodne chcú zopakovať.

Takže ak hľadáte námet na team-building, ktorý dokáže jednoznačne všetkých spojiť a vytvoriť efektívnejšie tímové prostredie, tak za tím našej redakcie dávame svoje ÁNO SPARTAN RACE. Tímová práca, vzájomná pomoc a vyburcovanie k nemožnému, to všetko zažijete len tu! 

Počet pretekárov vo vašom tíme je ľubovoľný a všetky firemné tímy bežia v špeciálnej vlne (Company Heat) určenej len pre firemné tímy. 

Ak ste sa rozhodli dať šancu tomuto tímovému zážitku, odporúčame už najbližší pretek, ktorý sa uskutoční na Malinô Brdo 28.-29.8.2021. Samozrejme tam nebudeme chýbať ani my. Ako som písala, je to adrelín, ktorý si budete chcieť zopakovať.

Všetky informácie o nasledujúcom preteku nájdete tu: Malinô Brdo

Text: Lucia Šimková

Foto: Redakcia, archív Spartan Race