Špeciálne valentínske zľavy od Huawei

Huawei prináša špeciálnu ponuku pre tých, ktorí hľadajú originálny valentínsky darček. Množstvo produktov Huawei teraz kúpite so skvelou zľavou. Akcia platí pri nákupe prostredníctvom oficiálnej stránky od 1. februára do 14. februára.

Chcete potešiť polovičku na Valentína štýlovým smart zariadením? Valentínska ponuka od Huawei obsahuje až 15 zariadení so skvelými zľavami do 34 percent. Stačí navštíviť oficiálnu stránku ponuky a svoj vybraný produkt kúpiť prostredníctvom e-shopu jedného z partnerov akcie.

Zostaňte v spojení

Valentínsku ponuku otvárajú smartfóny na čele s Huawei P smart 2021. Štýlový model s výnimočným fotoaparátom a mimoriadne veľkou batériou s kapacitou 5000 mAh, ktorú len tak nevybijete, je teraz v ponuke už od 179 eur. Vybrať si môžete aj odľahčenú štýlovku P40 lite so štyrmi fotoaparátmi za skvelú cenu - na Valentína ju kúpite už od 209 eur.

Poriadna zľava neobišla ani ťažiskové modely série P40. Špičkový fotoaparát Leica Ultra Vision s pokročilou umelou inteligenciou prináša množstvo vylepšení fotenia aj tvorby videa. P40 kúpite za zvýhodnenú cenu už od 379 eur, ale kto chce nekompromisné zariadenie s top fotoaparátom pre zachytenie výnimočných okamihov, siahne po minuloročnom top modeli P40 Pro. Ten má teraz bezkonkurenčnú cenu od 749 eur.

Srdce aj zdravie pod kontrolou

Ani fanúšikovia aktívneho životného štýlu neobídu skrátka. Populárne smart hodinky Watch GT 2 od Huawei, ktoré budú s prehľadom plniť funkciu osobného trénera, môžu byť vaše za 149 eur. Ich ružovozlatá edícia s elegantným dizajnom je dokonalým darčekom pre vašu nežnú polovičku. Vďaka skvelej zľave ich vo farbe Rose Gold kúpite už od 179 eur.

Špeciálna športová edícia smart hodiniek Huawei Watch GT 2e je určená všetkým, ktorí to s pohybom myslia vážne. Až 85 športových režimov a dlhá výdrž batérie sa postará o váš zdravý životný štýl, teraz od 119 eur.

Hodinky Huawei Watch Fit sa odlišujú hranatejším dizajnom a presvedčia vás, že fitness môže byť zábava. Majú širokú škálu funkcií na cvičenie, vrátane animovaného trénera priamo v hodinkách, a to len za 89 eur.

Pre športových nadšencov, ktorým ide o to, aby na ruke takmer nič necítili a zároveň mali kompletný prehľad o svojich výkonoch, sú tu fitness náramky Huawei Band 4 a Band 4 Pro za 29 eur (Band 4), resp. 49 eur (Band 4 Pro).

Na pomyselnom tróne smart hodiniek od Huawei sedí model Watch GT 2 Pro - elegantné kovové telo, remienky v dvoch farbách a materiáloch, nepoškriabateľné zafírové sklíčko a až 2 týždne fungovania na jedno nabitie. Vo valentínskej ponuke za 259 eur.

Na vlnách lásky

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bez kompromisov aj vo dvojici. Pokročilej funkcii aktívneho potlačenia okolitého hluku vás dokonale odizoluje od okolia, takže môžete venovať pozornosť obľúbenej hudbe či podcastu. FreeBuds Pro sú aktuálny vrchol ponuky bezdrôtových slúchadiel od Huawei a môžu byť vaše už od 149 eur. V ponuke nájdete aj model FreeBuds 3 s minimalistickým dizajnom za 119 eur či štupľové FreeBuds 3i za 79 eur.

Ako využiť zľavy?

Ponuka platí pri nákupe prostredníctvom oficiálnej stránky akcie od 1. februára do 14. februára 2021. Po výbere produktu sa zobrazia stránky partnerských e-shopov zapojených do valentínskej akcie.

Text a foto: Redakcia v spolupráci s Huawei