Street Diver - nová rada hodiniek Tambour od Louis Vuitton

Hodinky Tambour Street Diver zhmotňujú všetky kľúčové atribúty značky Louis Vuitton – vysoko kvalitné remeselné spracovanie, všestrannosť, kreatívny dôvtip a slobodu vyjadrenia. Pokračuje v pomyselnej ceste do nepreskúmaných horologických končín.

Jedinečný dizajn hodiniek Tambour, ktorých púzdro je vyrobené z jediného kúsku kovu a má širšiu spodnú časť oproti vrchnej, je inšpirovaný tvarom bubnu. Hodinky majú hranaté nožičky, ktoré spájajú púzdro s remienkom. Lunetu zdobí po obvode 12 písmen „L-O-U-I-S-V-U-I-T-T-O-N“. Hodinky Tambour sa behom dvoch dekád premenili v ikonický a ľahko rozpoznateľný kúsok.

V priebehu uplynulých 19 rokov sa objavili v mnohých podobách. Tento rok sa predstavili v novej podobe Tambour Street Diver. Predstavujú model, ktorý sa hodí do telocvične aj klubu, na pláž aj do kancelárie. Je robustný, výrazný a vysoko športový. Spĺňa všetky požiadavky tradičných potápačských hodiniek, zároveň si zachováva farebné, kreatívne a originálne štýlové prvky, kľúčové pre módny dom.

Keď sa pozrieme trochu hlbšie, vyplávajú na povrch športovejšie aspekty – šrobovacia korunka, vodeodolnosť do 100 metrov, štedré pokrytie prvkov číselníku vrstvou Super-LumiNova a vnútorná rotujúca luneta. Potápačská stupnica sa nachádza pod zafírovým sklom na otočnom leme na vonkajšom kraji číselníku.

Text: Redakcia v spolupráci s Louis Vuitton

Foto: Louis Vuitton