Tipy na exkluzívne darčeky, nie len na Vianoce.

Vianoce sa blížia a aj keď si každý rok povieme, že si darčeky nenecháme na poslednú chvíľu, väčšinou sa spamätáme týždeň pred sviatkami a horúčkovito uvažujeme, čím potešiť svojich blízkych. Keďže máme už len ten týždeň, prinášame ešte posledné inšpirácie.  

Louis Vuitton -The Star Blossom Collection

Nová  kolekcia šperkov Star Blossom  od  Louis Vuitton  sústreďuje to najlepšie z  luxusného dizajnu  iba na jednu časť kultového loga: štvorcípu hviezdu. Louis Vuitton, ako značka, je medzinárodne uznávaný pre vysokú kvalitu svojich  remeselníckych  kúskov a  luxusných výrobkov  s exkluzívnym dizajnom.

Bvlgari - Serpenti Seduttori

Serpentine Seduttori sú moderné hodinky s exkluzívnym dizajnom, ktorý v sebe spája to najlepšie z posledných Serpenti návrhov. Pri tvorbe týchto hodiniek boli zahrnuté prvky luxusného dizajnu a detaily ako hlavica v tvare kvapky inšpirovaná kolekciou Serpenti Tubogas, tenšie puzdro vykladané drahokamami a tiež inovatívny flexibilný náramok, ktorý reinterpretuje kultový motív od Serpenti Scaglie, jedno z najväčších remeselníckych diel od Bvlgari.

Talent - Hine

Známy po celom svete ako jeden z najlepších koňakov, ktoré boli kedy destilované. Každá úžastná fľaša TALENT je majstrovkým dielom vyrobeným spoločnosťou Baccarat. Dodáva sa v limitovanej edícii humidoru, ktorý je ručne vyrábaný z mahgónu a ebenu. Súčasťou sú tiež krištáľové poháre v exkluzívnom dizajne.

Boca do Lobo - Equator Bar

Equator Bar od Boca do Lobo, kombinuje dve potreby dokonalého luxusného životného štýlu, cestovania a slávenia. Je ideálny pre exkluzívne dizajnérske interiéry a uchovávanie kvalitných nápojov. Tento  exkluzívny kus nábytku môžete umiestniť do ktorejkoľvek obývacej izby alebo jedálne, čím získa elegantný vzhľad.