Tipy na valentínsky darček

Sviatok zamilovaných berie každý z nás po svojom. Niekto ho miluje a slávi so všetkým, čo ku nemu patrí, ďalší ho úplne ignoruje. Ak ste tomuto sviatku priaznivo naklonení, máme pre vás niekoľko tipov na darčeky, ktorými určite zabodujete. Nečakajte však plyšákov, srdiečka či čokoládky. Pripravili sme ponuku pre pokročilých. 

Prvou ponukou v našom zozname je novinka z dielne Bvlgari. Model Serpenti Spiga, ktorý je klenotom medzi hodinkami, vzdáva hold ikonám, zatiaľ čo vrcholne rafinované Divas Dream Peacock ponúkajú kombináciu nádherného remeselného spracovania so sofistikovaným mechanizmom.

Ďalším tipom na valentínsky darček je nová kabelka z kolekcie Louis vuiton jar/leto 2021 menom Coussin. Táto pohodlná a flexibilná taška z najjemnejšej kože sa stane obľúbeným spoločníkom, vďaka početným prešívaným priehradkam ochráni všetky najcennejšie poklady. Je vybavená odnímateľnou retiazkou v nápadnom, geometrickom dizajne.

Kreativita je vo svojej najčistejšej podobe tvorená spomienkami - na cesty a stretnutia, na okamžiky, keď sa čas zastavil, a na chvíle, ktoré zostávajú navždy vryté do pamäti. Zachytiť ten lúč radosti, "prepísať" ho do parfému a nechať pokožku, aby ho vyžarovala do sveta... Les Parfums Louis Vuitton predstavuje  náš posledný tip na darček, novú vôňu Étoile Filante z dielne majstra parfuméra Jacquesa Cavalliera Belletruda v Grasse. Táto jedinečná vôňa osmanthu a magnólie vás prenesie do vzdialených krajín a zanechá vo vás tie najkrajšie emócie.

Text: Redakcia v spolupráci s Bvlgari a Louis Vuitton

Foto: archív firiem