Treba zažiť

Pracovný týždeň je za vami a vy neviete čo s načatým víkendom? Nechajte sa zlákať klubmi, ktoré majú nezabudnuteľnú atmosféru.

Ministry of Fun

Klub Ministry of Fun sa nachádza v Banskej Bystrici na strešnom parkovisku  obchodného centra Europa Shopping center. V najväčšom a najmodernejšom klube na Slovensku sa až do rána bude starať o vašu spokojnosť 7 barov. Počas letných mesiacov je pre náštevníkov sprístupnená vonkajšia terasa s vlastným barom. Naopak, príjemný a ničím nerušený rozhovor s priateľmi vám umožnia presklené Sky boxy.

V Ministry of fun je použitá najmodernejšia technika, zvukový systém L-ACOUSTICS K2, veľkoplošné LED obrazovky s vysokým rozlíšením a viac ako 80 inteligentných svetiel, ktoré dotvárajú celú atmosféru klubu.

Počas deviatich rokoch fungovania sa v klube predstavilo množstvo svetových DJ ako Hardwell, Paul Van Dyk, Nervo, Markus Schulz, Don Diablo, Ummet Ozcan, R3hab, Tujamo...ako aj slovenských kapiel ako IMT smile, Elán , Palo Habera, Majk Spirit, Rytmus a ďalší.

Ministry of Fun

Le Valmont Club & Lounge

Na Uhelnom trhu, v malebnom srdci starej Prahy, sídli malý Paríž. Má podobu štýlového tanečného klubu, ktorý je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí túžia po pretancovanej noci, originálnych drinkoch a skvelej zábave v unikátnom prostredí historických, osobito vyladených priestoroch.

Le Valmont, tanečný klub a cocktail bar s jedinečnou atmosférou, je víťazom kategórií Najlepší nový podnik a Najlepší klub v súťaži Czech Bar Awards 2016. Samotný názov klubu vychádza z legendárneho filmu Miloša Formana Valmont. Ako znie motto podniku, Le Valmont "vzýva zábavu, velebí život a oslavuje lásku". Každý, kto do klubu zavíta, sa spolu s párty atmosférou môže tešiť aj na bohatú ponuku premyslených cocktailov, prvotriedny servis a hudobný program, ktorý nikoho nenechá len tak postávať. K programu patria aj pravidelne organizované tematické akcie - začiatky týždňa napríklad vzdávajú hold proseccu, zatiaľ čo víkendy sa nesú v duchu La Marquise a Fantazia večierkov s tanečnými i hudobnými vystúpeniami.

Raper Ego si klub vybral pre natáčanie svojho tretieho singlu s názvom V meste snov. Navštevujú ho tiež Dara Rolins, Rytmus, Ben Cristovao, Simona Krainová, Andrea Verešová, Soňa Skoncová a ďalšie osobnosti.

Le Valmont je situovaný v tradičnom historickom podzemí s kamennými stenami a klenutými stropmi z roku 1320. Štýlovému interiéru dominujú impozantné krištáľové lustre, prvky z červeného zamatu a nábytok v štýle francúzskeho dvora z čias absolutistických monarchov. Práve Francúzsko bolo inšpiráciou pre vytvorenie podniku, ktorý by oslavoval vášeň, provokáciu, zvodnosť a všetko ostatné, čo sa spája s francúzskou dekadenciou 18. storočia.

Text: redakcia v spolupráci s Ministry of Fun a Le Valmont

Foto: archív firiem

Le Valmont