Valentínske prekvapenie!

Súčasná situácia síce nedovolí vyraziť na sviatok zamilovaných do obľúbenej reštaurácie alebo divadla, ale do gala sa dať môžete. Už len pre ten pocit! Uvarte si vynikajúcu večeru, vyberte si film, a potom dajte večernej romantike poslednú bodku: Oprášte tú najlepšiu košeľu, ktorú na sebe muž už aspoň rok nemal, nájdite svoje obľúbené šaty, v rýchlosti tieto pomačkané kúsky osviežte naparovačom či žehličkou a vyrazte na vaše originálne domáce rendez-vous.

Všestranný pomocník Tefal IXEO Power (QT2020) – žehlička s integrovaným naparovačom odevov a inteligentná polohovateľná žehliaca doska Smart Board, vám pomôže spoľahlivo pripraviť oblečenie pre každú situáciu. Praktické 3v1 zahŕňa dosku pre jednoduché žehlenie, od vertikálneho naparovania, horizontálneho žehlenia, až po 30o pozíciu pre odstránenie drobných záhybov. Veľkosť Smart Board je optimálnou pre všetky typy oblečenia, napríklad košele na ňom vyžehlíte 2x rýchlejšie než na klasickej žehliacej doske!

Inovatívna vysokotlaková technológia (až 5,8 barov oproti bežným 5 barom) produkuje mimoriadne množstvo pary. Intenzívna sila pary zničí až 99,9 % baktérií, odstráni zápach a osvieži prádlo, ktoré sa stane hygienicky čistým. Tefal IXEO Power je možné použiť aj na jemnejšie látky ako je zamat alebo na hrubšie materiály, s technológiou inteligentnej ochrany Smart Protect je možné prádlo z menšej vzdialenosti napariť a ručne uhladiť. Odvápnenie pomocou jednoduchého vyplachovania je prevenciou pre dlhotrvajúcu výkonnosť s perfektnými výsledkami. Tefal IXEO Power je navyše pripravený za 70 sekúnd a voda sa jednoducho dopĺňa vďaka odnímateľnému zásobníku s objemom 1,1 litra. Nie len zásobník, ale aj základňu je možné pohodlne vybrať a prenášať po domácnosti pre osvieženie záclon či pohovky. Jednoduchú manipuláciu pomocníka Tefal IXEO Power zaisťujú malé kolieska umiestnené pod parnou stanicou. Súčasťou balenia je tiež vešiak pre jednoduchšie naparovanie a textilná kefa pre hrubé tkaniny.

www.homeandcook.sk

Text: Redakcia v spolupráci s Tefal

Foto: Tefal