Za súkromím privátnych víl

Dnešný svet je ako hustá neurónová sieť prepojená médiami. Súkromie je vzácne. Luxusné oázy pokoja – privátne vily – sa stávajú skutočným rajom. Nájdete v nich dostatok súkromia a originálne genius loci. Či už si vyberiete aristokratické sídlo v Taliansku, či ultramodernú vilu v Thajsku, nekompromisné súkromie si užijete v každej z nich. Čakajú vás súkromné záhrady, pláže a rozkvitnutý eden pripravený len pre vás. Tak, ktorá bude tá pravá pre tohtoročnú dovolenku?

Skrytý klenot v srdci Cote d´Azur

COTE D´AZUR, FRANCÚZSKO

Nádherná rodinná vila, ktorá sa môže pochváliť výhľadom na Stredozemné more a je len kúsok od pláže. Pozrite sa na francúzsku Riviéru z krásneho nekonečného bazéna. Relaxujte vo vlastnom súkromnom hamaky po cvičení vo fitness centre. Táto vila je dosť blízko k hlavným pamiatkam Cote d 'Azur, ale dostatočne ďaleko, aby ste si vychutnali pokojný a relaxačný útek. Ponúka rodinám alebo malým skupinám to najlepšie z oboch svetov.

Cote d´Azur, Francúzsko

Luxusná vila naplnená moderným dizajnom s výhľadom na pláž Elia

MYKONOS, GRÉCKO

Neviazané plážové večierky, nočný život vo VIP baroch a luxusné ubytovanie v  úplne novej vile s doplnkami z dielne špičkových dizajnérov a ničím nerušeným výhľadom na more. Kdeže, na Mykonos neprišla žiadna svetová celebrita – toto všetko je pripravené práve pre vás. Táto rezidencia je ideálna pre dve rodiny, alebo pre skupinu milovníkov dizajnu, ktorí chcú zažiť Mykonos v súkromí, a pritom veľmi luxusne.

Elegantná aristokratická rezidencia z 19. storočia Val d'Orcia

TOSKÁNSKO, TALIANSKO

Prebuďte v sebe modrú krv a vyrazte do stredného Talianska, kde na vás čaká ubytovanie v pôvodnej aristokratickej vile z počiatku 18. storočia. V izbách s vysokými stropmi a zdobenými oknami sa budete cítiť ako členovia šľachtického rodu, ktorí si vyšli za mesto na prázdniny popíjať toskánske víno a oslavovať radosti života. Vila je k dispozícii ako po jednotlivých izbách, tak i pre špeciálne akcie až pre sto hostí. A hlavné mesto kraja, slávna Florencia, sa už nemôže dočkať, až ju objavíte.

Text: redakcia v spolupráci s Exclusive Tours

Foto: Archív firiem

Val d´Orcia